Ter gelegenheid van het 125 jarig jubileum van
De Ingenieur verschijnt het boek
Heldendaden van De Ingenieur. Voor het eerst in de geschiedenis zijn alle edities van de afgelopen 125 jaar opnieuw doorgelezen.
Heldendaden van De Ingenieur bevat de dertig meest belangwekkende artikelen uit de geschiedenis van
De Ingenieur.
Auteur en samensteller ing. Henk Tolsma heeft bij elk artikel een inleiding geschreven die is geïllustreerd met unieke historische kleurenafbeeldingen. Hij laat onder meer de volgende projecten, bedrijven en instellingen aan bod komen: het Deltaplan, de Zuiderzeewerken, vliegtuigbouwer Fokker, het Philipsconcern, Rijkswaterstaat, Hoogovens IJmuiden, de Heidemaatschappij, Urenco, ASML-Lithography, de Nederlandse Spoorwegen en de TU-Delft. Ook passeren de aanleg van het aardgasnet, het elektrische koppelnet, het eerste Rijkswegenplan, de telefonie en de televisie uitgebreid de revue.
Dit jubileumboek is een unieke staalkaart van 125 jaar vooruitgang in Nederland, met een voorwoord van ing. Martin van Pernis, president van het Koninklijk Instituut van Ingenieurs, en Erwin van den Brink, hoofdredacteur van
De Ingenieur.
Prijs:
van € 32,50 voor € 32,50
Op voorraad